Obchody 35-lecia szkoły.

Dnia 24 października 2019 roku odbyły się obchody 35-lecia naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem delegacji sztandarów szkół z Białołęki i apelem na którym Pani dyrektor przywitała zaproszonych gości. Panią mgr Teresę Kiliańską pierwszą dyrektor szkoły nr.314 i założycielkę imienia Naszej szkoły im. Przyjaciół Ziemi, zastępcę Burmistrza Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Panią Izabelę Ziątek zastępczynię Burmistrza Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Pana Jana Mackiewicza, emerytowanych nauczycieli Naszej szkoły oraz Nas przedstawicieli Rady Rodziców. Pani dyrektor wygłosiła piękne przemówienie, było fantastyczne przedstawienie przygotowane przez nauczycieli i uczniów Naszej szkoły z przesłaniem o dbaniu o ekologię i bycia Przyjacielem Ziemi. Były chwile wzruszeń i wiele przemiłych emocji. Na zakończenie i uwiecznienie obchodów 35-lecia Naszej szkoły na zielonym terenie został posadzony Dąb Błotny by symbolizować nowy etap Naszej szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *